DestekOffice olarak alanında uzman ekibimizle, Apple Teknik Servis (özel servis) olarak tüm Apple Macbook, İpad, İphone modellerine bakım ve tamir hizmeti sunmaktayız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Yaptığımız tüm parça değişimlerine garanti vermekteyiz. Apple ürünlerinin orijinal yedek parçaları kullanmaktayız. Tüm Apple cihazlarının yazılım ile ilgili problemlerini en hızlı şekilde çözmekteyizdir.

Apple Teknik Servisi’mizde alanında uzman teknisyen arkadaşlarımızla birlikte hizmet vermekteyiz, yüksek fiyatlarla sahip olduğunuz Apple marka ürünlerinizi sahte parçalar kullanan servis alanları yerine, güveneceğiniz ve alanında uzman, günün her saati size destek hizmeti sağlayan Apple teknik servisi Personellerimize emanet etmenizi ısrarla tavsiye etmekteyiz.)

Tek gayemiz size yardımcı olmaktır. Apple onaylı onarımlar, orijinal Apple parçalarını kullanan güvenilir uzmanlarca yapılır. Apple Teknik Servisi’mizde kullandığımız orijinal Apple parçaları ile, cihazlarınızın kullanım rahatlığını maksimum düzeyde yaşamanızı amaçlamaktayız.

Yüksek bedellerle elde ettiğiniz cihazınızı güvenle uzman ekibimize teslim edebilir ve ekibimizle sürekli iletişim halinde kalarak cihazınızın durumunu her an öğrenebilirsiniz.

Günümüz teknolojisinde büyük bir pay edinen Apple ürünlerinin bakım ve onarımı, Apple Teknik Servisi’mizde uzman ekibimizle gerekli tüm testlerden geçirilerek Apple kalitesine uygun bakılmaktadır.

Apple Teknik Servisi olarak servis ve teknik mükemmeliyetimizden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Değerli Apple cihazlarınızın emin ellerde olduğunun garantisini, tüm özenimizle ve cihazlarınızın performansı ile sizlere kanıtlamak isteriz.