Apple Teknik Servis
Apple Teknik Servis

DestekOffice ailesi olarak;  iPhone, Macbook, iPad, Watch, Apple TV ve orijinal Apple ürünlerinizde apple teknik servis hizmetini sizlere sağlamak için hizmet vermekteyiz. Teknik servis olarak vereceğimiz destekte ürünlerinizin uzun ömürlü olarak kullanıma uygun hâle getirilmeleri ve en kısa sürede en uygun fiyata çözüm garantisi sunulması adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Değişen dünyanın öncüsü olan teknolojide Apple ürünleri; sunduğu kullanım rahatlığı, kalitesi ve konforu ile beraber insanlar için odak noktası hâline gelmiş bir markadır. Bu odak noktasında siz kıymetli müşterilerimizin odağını kaliteden ödün vermeksizin korumaya değer veriyor ve özen gösteriyoruz.

Apple teknik servisi nedir?

Apple teknik servisi olarak, Apple kalite standartlarına uygun hizmetleri sizlere onarım olarak teknik alanlarda sunmakla yükümlü olup alanında uzman çalışma kadromuz ile Apple ürünlerinizin teknik servis desteği gerektiren her problemine çözüm bulmaktayız.

Gelişen teknoloji dünyasının faydalanabileceğimiz her türlü ekipmanını, ürünlerinizin onarım ve bakımları sırasında aktif olarak kullanıyor olmamızla birlikte Apple teknik servis kalitesini de kurumsal olarak yansıtmaktayız.

DestekOffice olarak; Apple marka ürünlerinizin servis hizmetleri, bakım ve destek durumları için gerekli işlemleri yapıyor olup yaşadığınız problemlerde sizlere hizmet sunuyoruz.

Apple teknik servisi hizmetleri nedir?

Depolama aygıtları, şarj aletleri, telefon kılıfları, bilgisayar çantaları, Macbook’lar, iPad’ler, klavye ve Mouse ürünleri, Watch, Apple TV gibi Apple kapsamındaki tüm ürünleriniz için, oluşabilecek teknik ve donanımsal problemlere karşı siz değerli müşterilerimize Apple teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Arızalı Apple ürünleriniz için, güler yüzlü olduğu kadar işinin ehli olan ekip arkadaşlarımızla bakımdan onarıma, sorunun tespitinden çözümüne ve sonuçlandırılmasına kadar her aşamayı titizlikle takip ediyor ve sağlıyor olup sizlere Apple kalite standartlarına uygun olarak destek veriyoruz. Ürünlerinizin bakım, onarım, yedek parça gibi tüm hizmetlerini kapsayacak durumlarını karşılayabilmek için DestekOffice ailesi olarak çalışmalarımızı uzun yıllardır devam ettiriyoruz.

Apple ürünleriniz için neden DestekOffice’i tercih etmelisiniz?

DestekOffice ailesi olarak Apple ürünlerinizin teknik destek ve onarıma ihtiyaç duyduğu zamanlarda Apple onarım şartları kalitesine uygunluğunu garanti ederek verdiğimiz hizmetimizde ürünlerinizin temiz, düzenli, stabil çalışma şartları içerisinde onarımlarını yapmaktayız. Bu çalışma şartları göz önünde bulundurulduğunda ürünlerinizin tamir ve onarım süreleri kısaltılıyor olup ücretlendirilme aşamaları da uygun fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Tüm prosedürlere kurumsal olarak uygunluğu ile bilinen firmamızda ürünlerinizin ömrünü kısaltmaksızın, değişen dünya teknolojisi içerisinde uzun yıllarca kullanım yapabilmeniz ve sorunsuz teknoloji yaşamına ayak uydurabilmenizi sağlamak için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile çalışmaktayız.

Apple Teknik Servis
Apple Teknik Servis

Müşteri memnuniyeti Apple Teknik Servis hizmetimiz için önemli midir?

Evet. Apple ürünlerinizin gelişigüzel tamir edilebilir ve kısa ömürlü olarak kullanılabilir olmasını sağlayabilecek onlarca durum söz konusudur. Ancak bizler DestekOffice ailesi olarak bu gibi durumlarda firmamızın adını lekelemeyi, çalışanlarımızı ve müşterilerimizi mağdur etmeyi kabul edilemez bir hareket olarak görüyor olup Apple teknik servis konusunda desteğe ihtiyaç duyduğunuz ürünlerinizin her türlü teknik ve donanımsal probleminde uzun ömürlü ve kaliteli kullanım sağlamayı ve siz değerli müşterilerimize sunmayı amaç ve ilke edinmiş bulunuyoruz. Bu yüzden Apple Teknik Servis hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, müşteri odaklı olarak yürüttüğümüz çalışmalarımızdan da anlayabileceğiniz üzere bizler için oldukça önemlidir.

İşte bu yüzden;

Sizler de ürünlerinizin yaşam ömrünü uzatmak için, uzun yıllar boyunca kullandığınız ürünleri ömrünü tamamlıyormuş gibi hissederek kullanmak yerine kullandıkça yenilenmiş bir ürüne sahip olduğunuz hissini tadabilmek için, kaygısız ve son teknoloji faydası ile gündelik yaşamınıza ve teknoloji çağının akışkanlığına uyum sağlayabilmek için; Apple ürünlerinizde yaşayacağınız her türlü problemde bizlerle irtibata geçebilir, güler yüzlü, işinin ehli, kalite ve uzmanlıkta birinci sınıf olarak işlem yapan çalışma arkadaşlarımızdan sonsuz destek alabilirsiniz.

DestekOffice olarak alanında uzman ekibimizle, Apple Teknik Servis (özel servis) olarak tüm Apple Macbook, İpad, İphone modellerine bakım ve tamir hizmeti sunmaktayız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Yaptığımız tüm parça değişimlerine garanti vermekteyiz. Apple ürünlerinin orijinal yedek parçaları kullanmaktayız. Tüm Apple cihazlarının yazılım ile ilgili problemlerini en hızlı şekilde çözmekteyizdir.

Apple Teknik Servisi’mizde alanında uzman teknisyen arkadaşlarımızla birlikte hizmet vermekteyiz, yüksek fiyatlarla sahip olduğunuz Apple marka ürünlerinizi sahte parçalar kullanan servis alanları yerine, güveneceğiniz ve alanında uzman, günün her saati size destek hizmeti sağlayan Apple teknik servisi Personellerimize emanet etmenizi ısrarla tavsiye etmekteyiz.)

Tek gayemiz size yardımcı olmaktır. Apple onaylı onarımlar, orijinal Apple parçalarını kullanan güvenilir uzmanlarca yapılır. Apple Teknik Servisi’mizde kullandığımız orijinal Apple parçaları ile, cihazlarınızın kullanım rahatlığını maksimum düzeyde yaşamanızı amaçlamaktayız.

Yüksek bedellerle elde ettiğiniz cihazınızı güvenle uzman ekibimize teslim edebilir ve ekibimizle sürekli iletişim halinde kalarak cihazınızın durumunu her an öğrenebilirsiniz.

Günümüz teknolojisinde büyük bir pay edinen Apple ürünlerinin bakım ve onarımı, Apple Teknik Servisi’mizde uzman ekibimizle gerekli tüm testlerden geçirilerek Apple kalitesine uygun bakılmaktadır.

Apple Teknik Servisi olarak servis ve teknik mükemmeliyetimizden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Değerli Apple cihazlarınızın emin ellerde olduğunun garantisini, tüm özenimizle ve cihazlarınızın performansı ile sizlere kanıtlamak isteriz.