Laptop Kasa Menteşe Tamiri

Laptop Kasa Menteşe Tamiri

Laptop ve notebook ürünlerin, günümüz teknolojisine ayak uydurmak ve kullanım kolaylığını en üst seviyeye çıkartmak konusunda hayatımızdaki çok büyük bir önemi vardır. Günlük hayatta şahsi işlerinizin yürütülmesinden iş yükünüzü azaltmak suretiyle evde çalışmalarınıza dahi uygun olarak kullanıma uygun olan laptoplarınızda yaşayacağınız kısa ya da uzun vadeli herhangi bir problem, gündelik yaşamınızda şahsi ya da kurumsal tablonuzu etkileyeceği gibi işlerinizin aksamasına ve akabinde iş yükünüzün artmasına sebep olabilir. Bu gibi mağduriyetleri yaşamamanız için hayatımızın artık temel parçalarından biri olan laptoplarınızda yaşayacağınız menteşe ve kasa ayrılması, kırılması gibi problemler için DestekOffice ailemizden destek alabilir ve kurumsal imajımızın bizlere verdiği kalite övgüsüyle sizler için çalışıyor olmanın onurunu yaşayabilir ve yaşatabilirsiniz.

Tekrar belirtmek isteriz ki yoğun tempolarınıza dahi ayak uyduran teknoloji ürünü laptoplarda en fazla rastlanan problemlerin başında gelen sorunlardan biri de kasa ve menteşelerde ayrılma ve kırılmaların meydana gelmesidir. Düşürme, darbe alma, çarpma gibi sebeplerle zarar gören laptop kasaları fiyat ve zaman konusunda en uygun şekilde tarafımızca problem tespitinin ardından tamir işlemine girmektedir.

DestekOffice ailesi olarak, kullanıma bağlı ya da yılların verdiği aşınma payı ile beraber fiziki olarak hasar almış laptop kasa menteşelerinizin tamirini en kaliteli ürünler ve işinde uzman ekip arkadaşlarımızla sağlıyor ve uzun süre kullanım garantisi sunmakla beraber kurumsallığımızı iş yükümüzün zaman ve kalite olarak dağılımı ile ortaya koyuyoruz.

Laptoplarınızın arızalarının tespit edilmesinden kasa menteşelerinin uyumlu ürünler ile yapılmasına kadar her aşamayı titizlikle çalışarak takip ediyor ve akabinde gerekli işlemleri kısa süre içerisinde en uygun fiyat garantisi ile sizleri de maddi olarak yormayacak şekilde yapıyoruz.

Uzman bir işçilik ve kaliteli bir ürün ve hizmet anlayışı ile laptoplarınızı uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz. Bu önemli adımı, alanında ilke edinmiş ekip arkadaşlarımız ile birlikte ürününüzün tüm parçalarını titizlik ve hassasiyet ile söküp temizleyerek gerekli değişimlerin ve tamiratların yapılmasını sağlamakla yükümlüyüz.

Laptop Kasa Menteşe Tamiri
Laptop Kasa Menteşe Tamiri

Laptop kasa menteşeleri neden tamire ihtiyaç duyar?

Laptopların düşmeleri, ani hareketler ile asi kullanıma tabii kalmaları, sert darbeler almaları gibi durumlar sonucunda menteşeler kırılmaya ya da ayrılmaya başlar. Zaman içerisinde esneme ya da sertleşme gibi sorunlar meydana gelen menteşelerde, bu gibi durumlarda değişim mecburidir.

 

Tamir süresi ne kadardır?

Laptoplarınızın kasa menteşelerinin tamir işlemleri için öncelikli olarak kontroller sağlanıp yapılan kontroller akabinde ürününüzün marka ve modeline uygun olarak seçilen birinci kalite ürünler ile değişim ve tamir işlemlerini başlatmaktayız. Net süre ile ilgili bilgiyi ürün problemi ve modeli göz önünde bulundurularak en kısa zaman olacak şekilde ayarlamaktayız.

Tamir süresi ne kadardır?
Tamir süresi ne kadardır?

Laptop kasalarında menteşe tamirinin yapılması, siz kıymetli müşterilerimizin zamandan ve maddiyattan da tasarruf etmesini sağlamaktadır. Genel olarak menteşeleri zarar görmüş ürünler için tamamen kasanın ve menteşelerin değişimi önerilmektedir. Bu durum sizleri maddi bir kaygıya sokabileceği gibi teknolojinin gelişen çağında ürününüzü günler boyu kullanamayarak işlerinizi halledememeniz gibi mağduriyetlere de sebebiyet verebilir.

Bizler DestekOffice ailesi olarak sizlerin bu mağduriyet ve kaygıyı yaşamasını önlemek amacı ile ürününüzün problemini nokta atışı olarak tespit ettikten sonra, yalnızca gerekli değişim ve tamir işlemlerini sağlayarak sizlere ürününüzü eskisinden daha sağlam olacak şekilde teslim ediyoruz.

Kaliteli işçilik ile buluşan laptoplarınızda kasa ve menteşe tamiratı esnasında, ileride sorun oluşturabilecek her adım göz önünde bulundurularak incelenir ve gerekli işlemler bu adımlar hesaba katılarak yapılır. İç yüzey ve dış yüzeyler dahil olmak üzere vida yuvalarının bulunduğu bölümlerden, menteşelerin soruna sebebiyet veren hassas noktalarına kadar kontrol edilir ve ürününüzün maksimum kullanım ömrüne ulaşması için gerekli tüm fiziki işlemler en titiz şekilde uygulanır.

Sizler de ürünlerinizi düşük maliyet ile kısa zaman içerisinde iyileştirmek ve bu süreçte DestekOffice kalitesinin her adımından faydalanarak yoğun iş tempolarınızda ve günlük hayatın devamlılığında herhangi bir aksama yaşamaksızın destek almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Laptop Kasa Menteşe Tamiri
KASA MENTEŞE ONARIMI TAMİRİ
Hemen Ara