PC Fan Değişimi

PC Fan Değişimi

PC Fan Değişimi, bilgisayarlar hızlı elektrik akımlarıyla süratli şekilde çalışan akıllı makinelerdir. Bu hızın yanında ortaya çıkan yan etkilerin başında ısınma gelir. Bilgisayar destekçiniz bu ısınmayı ortadan kaldıracak her türlü önlemi almak zorundadır. Bilgisayarların soğuma işlemini gerçekleştiren en önemli parçalarından biri fan sistemidir. Bilgisayar fanınız gerekli soğutma işlemini gerçekleştiremediğinde pc fan değişimi yapılması gerekmektedir.

Destekoffice Teknoloji müşterilerinin sistem ihtiyaçlarına göre en gerekli fanı seçer ve müşteriye sunar. Termal macununuz değişerek en ideal sıcaklık yakalanır.

Fiyat performans dengesine en uygun fan sizin onayınızla DestekOffice Teknik Servisi tarafından takılır ve cihazınızın ısı ölçüleri grafiksel olarak hesaplanır. Bu hesaplama cihazınızın performansındaki değişimi matematiksel olarak ortaya çıkarır. (önemli) 

PC Fan Değişimi Fiyatları

Bilgisayarların soğutma sistemi gün geçtikçe gelişmektedir. Bu gelişim zorunlu bir ihtiyaçtır çünkü her geçen gün bilgisayarların özellikleri artmakta işlem hızı artmaktadır. Pc fan değişimi usta kişilerce yapılmalı ve gerekli durumlarda takviye fanlar tavsiye edilmelidir. Yüksek ücretlerle kurduğunuz bilgisayar sisteminiz gerekli soğutmayı yapamadığında hız olarak sürekli geriye gider ve en sonunda anakart işlevsiz hale gelebilir. Bu durum hiçbir kullanıcı tarafından istenmeyen bir sonuçtur. Pc fan değişimi getirdiği faydanın yanında hiç önemsenmeyecek kadar düşük bir maliyet ile gerçekleştirilir.

PC Fan Değişimi İstanbul

DestekOffice Teknoloji bilgisayarınızın her türlü ihtiyacını karşılamak için hizmete hazırdır. Pc fan değişimi işlemimizi daha detaylı olarak öğrenmek istiyorsanız Mecidiyeköy’deki teknik servisimde sizi misafir edebilir veya sizi ofisinizde veya evinizde ziyaret edebiliriz.  Servis hizmetimiz ile Türkiye’nin her yerine destek vermekte olup İstanbul içerisinde her yere cihazınızı almaya gelebiliriz. DestekOffice ile hızınızı artırın… İletişim için hemen arayabilir veya mail atabilirsiniz.