Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri | Destekoffice

Bilişim Şirketi DestekOffice olarak sizlere bilişim desteği vermeye hazırız. Aylık bakım ve 7/24 teknik destek için DestekOffice Teknoloji 0(212) 211 52 37 telefon numarası ile veya [email protected] mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Firmamızı; teknoloji sektöründeki eski anlayışı yanlış bulduğumuz için İstanbul Mecidiyeköy’de kurduk. En büyük sorunlarınıza en basit çözümler üreterek hayat hızınızın yavaşlamasını istemiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları bizim birinci önceliğimiz olup her müşterimize en iyi hizmeti vermek istiyoruz.

DestekOffice olarak, teknolojik destek ihtiyacınıza geleneksel bilgilerin yeterli olmadığı düşüncesiyle sizlere sürekli yeni anlayışla hizmet vermekten keyif alıyoruz. Bu gelişimimizi ulusal boyuttan öteye çıkarıp dünya teknoloji anlayışını yakalamamız gerektiği fikrindeyiz.

Siz değerli müşterilerimiz için en uygun iletişim kanallarını kuran firmamız; arızalı ürünlerinizi dilerseniz Mecidiyeköy’de bulunan DestekOffice Teknik Servisinde elden, dilerseniz ofisinizden veya evinizden teslim tutanağı karşılığında servisimizle alıyoruz.

Firmamız; Satış Departmanı, Yerinde Servis Ekibi, Teknik Servis Bölümü ve Kurumsal Destek Servisi departmanlarından oluşmaktadır. Her müşterimiz ile bir personelimiz ilgilenmekte ve her probleminizde daha hızlı ve kalıcı çözümler üretmek için çalışmaktayız.

İş hayatının sizin için ne kadar hızlı ve zor geçtiğini çok iyi biliyoruz. Ofisinizde yaşayacağınız teknolojik problemler ile enerjinizi bitirmenizi istemiyoruz. Biliyoruz ki sizin çok önemli işleriniz var. DestekOffice her zaman yanınızda.