DestekOffice firması olarak alanında uzmanlaşan masaüstü bilgisayar teknik servis elemanlarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimize daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde arızalı bilgisayarlarınızın sorunlarını giderip size en güvenli şekilde teslim ediyoruz.

Gelişen teknoloji ile birlikte elektronik ürünler çağımızın vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Dolayısıyla biz DestekOffice firması olarak bu noktada sizlere yardımcı olmayı benimsemiş olmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olarak hızlı güvenilir ve alanında uzmanlaşmış teknik servis elemanlarımız ile birlikte sizlere daha iyi bir hizmet sunmaktayız.

Bilgisayarın elektrik almasını sağlayan parçalar genel olarak belli bir süre sonra veya yüksek elektrik gelmesinden dolayı arızalanır. Biz ise bu ürün daha kaliteli ve sağlam olarak bire bir değişimini sağlamaktayız.

Genel bilgisayar teknik servis arızaları Güç kaynağı problemi ve  İşlemci (Cpu) arızasıdır. DestekOffice masaüstü bilgisayar teknik servis konusunda teknik bilgisini ve tecrübesini her geçen gün artırmaktadır.

Bir bilgisayar sisteminin olmazsa olmaz parçası işlemcidir. İşlemcinin arızalanmasının başlıca sebepleri: Isınmadan kaynaklı problemler Termal macunlarının periyodik olarak yenilenmemesi Kasa içerisinde oluşan toz ve pisliklerdir. Her konuda bilgi ihtiyacınızı karşılamak için DestekOffice daima hazır durumdadır.