Kurumsal Satışlarımız
Kurumsal Satışlarımız

Günümüzde şirketlerin yatırım listelerinin başında teknolojik cihazlar gelmektedir. Hangi sektörde hizmet vermekte olursanız olun şirketinize en basitinden yazıcınıza kartuş, bilgisayarınıza mousepad, projeksiyon cihazınıza yani bir optik almak zorunda kalmaktasınız.

DestekOffice Teknoloji, şirketlerin bu ihtiyaçlarını çok iyi bilmekte ve bu yatırımlara harcanan bütçelerin dönemsel farklılık gösterdiğini görmektedir.

Yaptığımız kurumsal satış anlaşmamız ile şirketinizin teknoloji harcamalarını sabitlemeyi ve alacağınız bilgisayarın fiyatını aylar öncesinden bilmenize olanak sağlıyoruz.

Liste şeklinde verilen kurumsal satış sözleşmesi ile istediğiniz ürünleri listeye ekleyip istemediğiniz ürünleri çıkarak size özel hazırlamaya imkan bulduğumuz bu sistemimiz ile şirketinize finansal olarak fayda sağlamayı hedeflemekteyiz.

Şirketinizin işlevselliği tabii ki bizim birinci önceliğimiz. Teknolojik olarak hiçbir problem yaşamadan bütün enerjinizi işinize harcamanız DestekOffice olarak istediğimiz en önemli konulardan bir tanesidir. Maddi olarak hatırı sayılır fiyatlara ulaşan teknoloji harcamalarında şirketinizin yanında olmaktan ve yaptığımız satışların devamında sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktayız.

Ofisinizde veya evinizde ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir teknolojik ihtiyacınızda fiyat/performans endeksine en uygun cihazlar için DestekOffice Satış Departmanıyla 0(212) 211 52 37 telefon numarasıyla veya [email protected] mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.