Teknoloji Teknik Servislerimiz
Teknoloji Teknik Servislerimiz

DestekOffice ekibi olarak arızalı cihazlarınızı en hızlı ve güvenli şekilde çözmemiz amacıyla profesyonel olarak eğitim almış Teknik Servis elemanlarımızla birlikte siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Teknoloji Teknik Servislerimiz veya başka konular hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz ve Şartlarımız

Cihaz Kabul ve Servis Formu: Teknik Servis’e bırakılan her arızalı ürün kendi sistemimizde marka, model ve seri numarasıyla birlikte kayıt altına alınmaktadır. Cihazınız imzalı Teknik Servis kabul formu ile teslim alınmaktadır.

Arıza Tespit: Uzman Teknisyen arkadaşlarımızla birlikte arıza kabul işleminden sonra, cihazın hasar tespiti yapılır. Arızalı parça ve ürün tespiti yapıldıktan sonra siz değerli müşterilerimize sms, mail veya telefonla fiyat bilgilendirilmesi yapılmaktadır.

Onay: Onayı verilen arızalı ürününüz en fazla üç(3) iş gününde hazır durumuna gelmektedir.

Onay İptali: Arızalı ürüne yönelik fiyat onayını verilmeyen cihazlar için Teknisyen arkadaşlarımızın ayırmış olduğu zaman dilimi, arıza tespit için kullanılan malzemeler, test gereçleri gibi maliyetlerinin karşılığı olarak 50 TL, KDV dahil arıza tespit ücreti alınmaktadır.

Teknik Servis Yerimiz: DestekOffice olarak Şişli/Mecidiyeköy Şubemizde Teknik Servis hizmeti bulunmaktadır.

Teknik servisimize kabul edilen cihazlarınızın kullanıcı tarafından yedeklerinin alınması kabul edilmektedir. Onarım, tamir esnasında bilgilerinizin kaybolma riski bulunmaktadır. Söz konusu dataların kaybolma riskine karşı şirketimizin sorumluluğu bulunmamaktadır.

Cihazlarında yer alan dataların korunmasını isteyen müşterilerimizin, söz konusu dataların korunması yönündeki taleplerini gerek teknik servis kabul formunda gerekse cihazını teslim alan teknisyen arkadaşımıza açıkça belirtmeleri gerekmektedir.

Onarım görmüş cihazlarınızın garanti süresi, onarım yapılan işlemle sınırlı olmak kaydı ile 3 (üç) aydır. DestekOffice tarafından üç ay içerisinde onarım yapılan işleme ilişkin sorunlarınızın yeniden başlaması ya da devam etmesi durumunda garanti kapsamında tüm şikayetleriniz giderilecektir.