Projeksiyon Tamiri

Günümüzde çok küçük boyutlarda ve taşınabilir halde bulunan projeksiyon aletlerinin bakım ve onarımı çok büyük önem taşımaktadır. Projeksiyon tamiri işleminde yapılacak çok küçük bir hata cihazın yanmasına yahut başkaca benzer kötü sonuçlara sebebiyet verebilmektedir.

Yüksek fiyatlarla edindiğiniz ve hayatınızı kolaylaştıran ve en önemli anlarınıza renk getiren projeksiyon aletlerinizi güvenilir ve alanında uzman ellere emanet etmeniz gerekmektedir. Projeksiyon tamiri işleminde yüksek donanımla ve yetkin olarak ise alanında en iyi hizmeti DestekOffice sağlamaktadır.

Projeksiyon Tamirinde en yaygın sorunların başını projeksiyon lambasında oluşan bazı bozukluklar oluşturmaktadır. Söz konusu sorunun çözümünde ise en önemli husus lambayı takan teknik personelin el becerisi ve yetkinliğidir. Uzmanlaşmış personelimizle %100 başarılı sonuç sağlamanın yanında oluşacak diğer sorunlara karşı da önlemler alarak hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon cihazınızda yer alan görüntüleme, çözünürlük, ışık gücü, kontrast ve optik gibi temel özelliklerle ilgili gerekli çalışmalar ve gelişmelere de yer veren DestekOffice teknisyenleri, cihazınızı daha da iyi duruma getirmek için çözümler üretmektedir.

Özellikle sorunlu ve arızalanmış cihazlarınızın en iyi düzeyde onarımını sağlamakla beraber, daha da geliştirmek üzere yenilikçi katkılarla da cihazınızı daha iyi hale getirebilmekteyiz. Zira “bakım ve onarımdan” DestekOffice olarak bizim anladığımız; en iyiye ulaşmaktır.

Uzman teknik kadromuz ve yüksek donanıma sahip Teknik Servisimizle Projeksiyon cihazlarının tamiri ve geliştirilmesi hususunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Hemen Ara